Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın erkek çocuğu buyruğa Çakır ile popüler Bakır, hayat evine girdi. Malatya Nikah Sarayı’nda gerçekleştirilen nikah merasimine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

ERDOĞAN’A YOĞUN SEVGİ GÖSTERİSİ

Toplu açılış merasimi sonrası nikah sarayına gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yollar süresince sevgi gösterilerinde bulunuldu. Erdoğan, halkı selamlayarak çocuklara oyuncak ve satranç takımı verirken, nikah sarayı etrafında geniş güvenlik önlemleri alındı.

ERDOĞAN NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Çok sayıda davetlinin katıldığı nikah merasiminde toy çiftin nikah şahitleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti genel reis Yardımcıları Mahir Ünal ve Öznur Çalık ile AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı oldu.

GENÇ ÇİFTTEN 5 ÇOCUK SÖZÜ ALDI

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın kıydığı nikahta toy çiftlere hayat boyu mutluluklar dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çakır çiftinden 5 bebek sözü aldı.

Nikaha Daha önceki Bakanlardan Güldal Akşit, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile iş ve politika dünyasının bilinen isimleri ve çok sayıda çağrılı katıldı.