Etiket : Galatasaray

Eren Derdiyok: Terim gelince her şey değişti

Spor
0
69
Cim Bom’un tecrübeli santrforu Eren Derdiyok, Tudor ve Terim dönemlerini şu sözlerle kıyasladı: “Tudor’un kendi tarzı vardı. İstediklerini yapmaya çalıştık. Terim gelince çok şey değişti. Tesisler, çalışanlar, stat... Bunu herkes hissetti. Çok iyi enerji alıyoruz.”

Gomis ülkesine gitti

Spor
0
64
Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis’in, babasının vefat yıl dönümü dolayısıyla teknik heyetten izin alarak ülkesine gittiği açıklandı.

Vodafone Park’ta ikinci Galatasaray derbisi

Spor
0
84
Beşiktaş, cumartesi günü Galatasaray ile Vodafone Park'ta ikinci kez karşı karşıya gelecek. Daha önce geçtiğimiz sezon bu statta oynanan maç 2-2 beraberlikle sona ermişti.

Tudor’un Beşiktaş’ı yıkma planı!

Spor
0
81
Yardımcılarıyla birlikte Beşiktaş’ı masaya yatıran G.Saray’ın hocası, rakibin özellikle kanatlardaki gücünü kırmayı hedefliyor. Linnes’e Quaresma’yı ezberleten Tudor, Mariano ve Feghouli’den de Babel’i marke etmesini istedi. Maicon ise Kartal’ın en önemli silahı Cenk Tosun’un gölgesi ola ...

Tudor’dan çok konuşulacak karar! Jason Denayer…

Spor
0
84
Tudor’un, Fernando’nun yokluğunda Selçuk İnan ya da Tolga Ciğerci’den birine görev vermesi bekleniyordu. Selçuk’u fiziksel ve mental yönden zayıf bulan Hırvat hoca, Tolga’nın da skora etkisini göz önüne alıp, Denayer’i tercih etti.