Kategori: Ekonomi

Palandöken güven tazeledi

Ekonomi
0
70
Ankara Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 26. Olağan Genel Kurulu Ankara ATO Congresium’da gerçekleştirildi. İki adayın yarıştığı kongrede Bendevi Palandöken yeniden seçilerek güven tazeledi.

Hem enerji üreten hem de tarım yapılabilen konut projesi

Ekonomi
0
101
Son yıllarda dünya ülkelerinin gündeminde yer alan enerji tasarrufu ve yenilenebilir kaynakların kullanımı konularında Türkiye’de büyük bir adım atılması planlanıyor. Projeyle konutların enerji üssüne çevrilmesi hedefleniyor.

Aile Festivali İBS’ geri sayım başladı

Ekonomi
0
110
Aile festivali İBS, ''Kahraman Annem'' teması ile 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu yıl 6'ncısı gerçekleşecek olan festivalde Ceyda Düvenci, Ayşe Arman, Akasya Asıltürkmen, Derya Özel gibi ünlü anneler ile alanının uzmanı doktorlar 3 gün boyunca ...

Bakan Tüfenkci: ‘ETBİS hizmete açıldı’

Ekonomi
0
94
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’nin hizmete açıldığını duyurdu, ETBİS ile kayıt dışılığın önüne geçileceğini ve elektronik ticarette güven ortamının tesis edilerek, e-ticaret hacminin artırılacağını belirtti.

TMSF’den Bank Asya açıklaması

Ekonomi
0
99
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), hakkında iflas kararı verilen Asya Katılım Bankası AŞ'nin (Bank Asya) tasfiye işlemlerine başlandığını açıkladı.