Şehidin Dervişli Mahallesi’ndeki baba evine gelen askeri heyet, üzüntü haberi anne adayi Döne Kök’e verdi. İş hasebiyle Çorum’da bulunan baba Reha Kök’e ise telefon ile ulaşılarak erkek çocuğunun şehit olduğu bilgisi verildi.

Haberi alan baba Reha Kök, Haneye dönmek amaciyla yola çıktı. Fenalaşan anne adayi Kök ve yakınlarına ise hazırda bekletilen sağlık görevlileri müdahale etti. Kök’ün yakınları ve komşuları, taziye için eve akın etti.

Osmaniye'ye şehit ateşi düştü

EŞİ 8 AYLIK HAMİLE

3 bebekli ailenin tek erkek çocuğu var olan şehit astsubay Mustafa Sefa Kök’ün, tek sene evvel Yasemin Kök ile dünyaevine girdiği ifade edildi. Eşi Yasemin Kök’ün 8 aylık hamile olduğu öğrenilen şehidin, 5 senelik asker olduğu belirtildi. dahada evvel Tokat’ta görev yaptığı ifade edilen şehit astsubay Kök’ün, takriben 1.5 ay evvel Bingöl’e atama olduğu bildirildi.

Osmaniye'ye şehit ateşi düştü

Şehit astsubay Mustafa Sefa Kök’ün cenazesinin ne vakit ve nereye defnedileceği Daha açıklanmadı.

Osmaniye'ye şehit ateşi düştü

Osmaniye'ye şehit ateşi düştü

Osmaniye'ye şehit ateşi düştü

Osmaniye'ye şehit ateşi düştü

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }