TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un yaşadığı ahenk gösteren ücret meselesi çözmek için Samsun Valiliği tarafından başlatılan kampanyada, tek milyon 700 bin Lira yardım toplandı.

Samsun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kırmızı-beyazlı kulübe destek olmak emeliyle Valilik öncülüğünde 5 Ocak’ta başlatılan yardım kampanyasının sürdüğü belirtildi.

Samsunspor’a gönül verenlerin sağladığı desteğe teşekkür edilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek vermesi emeliyle Valiliğimiz öncülüğünde 05 ocakta 2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz. Açılan yardım hesabında, bugüne civarindan tek milyon 700 bin Lira yardım yapıldığı ve rakamların çogalarak ayni ritimde devam ettiği görülmüştür. tek araya toplanan yardım neticesinde, teknik direktör Engin İpekoğu’na ve futbolculardan Samed, Muhammet, Oğuz, Göksu, Gökay, Furkan, Ahmet Cebe, Ahmet Burak, Ercan ve Erkam’a ödeme yapılmıştır. Pazartesi günü tüm futbolculara ve personele Tamamiyle ödeme yapılacak olup, salı gününden bu yana tasima tahtasının açılması için çalışılacaktır. Futbolcularımızın var olan paralarının ödenmesi ve tasima tahtasının açılabilmesi için aciliyetli olarak halk kuruluş ve kuruluşlarımızı, iş adamlarımızı, sivil cemiyet kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları tek sefer dahada duyarlı olmaya çağrı ediyoruz.”

Anadolu ajansı


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_666981" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1344049