.imgtaa { display: block; position: relative; } .imgtaa img{ display: block; } .imgtaa span{ position: absolute; right: 0; bottom: 5px; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; width: 37px; height: 27px; display: block; }

Ne tek sanatsal tarafı var bu korkunç yapıların, ne de değerlerimize uyan tek yanı.

İslam dünyasında derhal her vakit katliamlar yaşanırken, mazlumların feryadına gözlerini, kulaklarını kapatıp Amerika ve su benzeri Müslümanlara tek bir hayrı dokunmamışların buyruk eri benzeri davrananların, mukaddes Kâbe’mize yaptığı nihayet kötülük, nihayet perişan laf bu olsa gerek.

KÂBE’YE TEPEDEN BAKILIR MI?

Elbette Kâbe’nin çevrenini görülmemiş tek çirkinlikle sarmalayan şirk kulelerinden bahsediyoruz; Allah’ın evine tepeden bakmak da ne oluyor?

Bir hurma, tek suyla tek gününü geçiren, her fırsatta inananlara tevazuyu öğütleyen Hz. Muhammed’in ümmeti, 100 katlı rezidansların üstünden Kâbe’yi mi seyredecek?

SWİSSOTEL’İN REKLAMLARI perişan laf GİBİ

Dünyanın en lüks otel zincirlerinden biri var olan ve İstanbul’da da yatırımları bulunan Swissotel, ‘Swissotel Makkah’ adli tertemiz projesininin tanıtımını, bu erken gazeteleri süsleyen ilanlarıyla duyurdu.

BETON YIĞINLARI İÇİNİZİ SIZLATMIYOR MU

Otelin odasından çekilen resimde Kâbe’nin tam tepeden, ‘muhteşem’ diye tabir edilen tek görünüm olarak gözüktüğü özellikle vurgulandı. mevzubahis görünüm iyi olmasına iyi de, Beytullah’ın önünü kapatan bu kati ve beton yığınları içinizi sızlatmıyor mu?

Müslümanların Kâbe’ye var olan alakasını turizme çevirmek, üstelik bunu otel, rezidans, yapı reklamlarına malzeme yaparak, Allah’ın evine perişan laf etmeden yapsak, dahada doğru olmaz mıydı?

İŞTE O İLAN

Swissotel neyi amaçlıyor, Kâbe'ye tepeden bakmak da ne

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }